Zarządzanie
z gwarancją czynszu

PROS ESTATE

Gwarancja
czynszu

Zarządzanie z gwarancją czynszu to usługa inna niż wszystkie. Jeżeli jesteś właścicielem mieszkania i chcesz je bezpiecznie wynająć, a jednocześnie nie martwić się tym, jak rozwiązywać wszelkie problemy z najemcami, to dobrze trafiłeś. PROS ESTATE to przede wszystkim kompleksowa obsługa nieruchomości od A do Z.

Podczas współpracy nie musisz płacić prowizji za znalezienie najemców ani za zarządzanie mieszkaniem w trakcie trwania umowy – to my zapłacimy Tobie stały, zagwarantowany czynsz. Niezależnie od tego czy w mieszkaniu będą najemcy, czy też nie, co miesiąc otrzymasz czynsz na swoje konto.

PROS ESTATE

Skąd takie
rozwiązanie?

Skąd takie rozwiązanie?

Jako profesjonalna firma zarządzająca, chcemy żebyś jako właściciel nieruchomości mógł spać spokojnie, mając pewność, że pieniądze z czynszu wpłyną na konto na początku każdego miesiąca. Dzięki temu znika ryzyko pustostanów oraz nieregularne wpłaty czynszu od najemców. Gwarantujemy stały czynsz przez co najmniej 36 miesięcy, a to tylko jedna z zalet współpracy z PROS ESTATE.

Podczas wynajmowania mieszkania zdarzają się różne sytuacje

Problem ze znalezieniem najemców

mieszkanie przez kilka miesięcy stoi puste
i przynosi tylko straty

Obecni najemcy nie dbają o mieszkanie

po kilku miesiącach kwalifikuje się
ono do remontu

PROS ESTATE

Najemcy

Nasza firma bierze na siebie pełną odpowiedzialność za całe mieszkanie. Dbamy o to, żeby zamieszkały w nim odpowiednio wyselekcjonowane osoby, które nie będą sprawiały kłopotów, uszanuję cudzą własność i niczego nie zniszczą. Po wprowadzeniu się najemców jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu monitorujemy co się dzieje w mieszkaniu i kontrolujemy czy wszystko jest w porządku. Umowy podpisywane są na czas określony i trwają minimum 12 miesięcy, co powoduje, że ryzyko dużej rotacji najemców w mieszkaniu jest niwelowane.

PROS ESTATE

Drobne
usterki

Drobne usterki

Wiadomo jednak, że przy normalnym użytkowaniu mieszkania zdarzają się drobne usterki eksploatacyjne, jak np. cieknący kran, zepsuta spłuczka. Takie i inne naprawy wykonujemy sami, zdejmując obowiązek z właściciela.

Podsumowanie

Powierzenie swojego mieszkania w zarządzanie PROS ESTATE powoduje, że stanie się ono całkowicie bezobsługowe, jednocześnie generując stały, zagwarantowany dochód. Współpraca z nami to koniec kłopotów z wynajęciem mieszkania oraz najemcami w trakcie trwania umowy. Od teraz wynajmowanie mieszkania stanie się czystą przyjemnością.

PROS ESTATE
To pole musi mieć przynajmniej 3 znaki
To pole musi zawierać prawidłowy adres email
Wiadomość musi zawierać co najmniej 10 znaków
Reset Form

Kontakt

Al. Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

NIP: 524-261-09-86

REGON 147258026